Przedszkolaki na przedstawieniu „Alicja w zaczarowanej krainie”

Dnia 16 maja bieżącego roku dzieci z Przedszkola w Krynkach wybrały się na wycieczkę do kina w Sokółce na spektakl pt. „Alicja z zaczarowanej krainy” wystawianego przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Kolejny już raz nasze dzieci są widzami przedstawień tej trupy aktorskiej.
Tym razem, wystawiony spektakl został przygotowany na podstawie jednej z najbardziej znanych powieści Lewisa Carolla, fascynujących kolejne pokolenia niezwykłą atmosferą i szalonymi perypetiami tytułowej bohaterki Alicji. Dziewczyna udaje się w podróż, w świat snu. W krainie tej spotyka Białego Królika, niesłychanie śpieszącego się i co chwilę zapadającego w sen. Zaciekawiona jego zachowaniem, podąża za nim i dociera do zaczarowanej krainy, gdzie dzieją się przedziwne, magiczne rzeczy oraz można spotkać niesamowite postaci. W świecie snów czas płynie inaczej, Alicja rośnie i maleje pod wpływem czarodziejskiego napoju i ciasteczka, odwiedza różne miejsca. Po czasie pełnym wrażeń i magicznych przygód Alicja budzi się w miejscu, w którym zasnęła.
Aktorzy w czasie tego przedstawienia zadbali o to, abyśmy razem z nimi przeżyli niezwykłą przygodę, dzięki barwnej scenografii, grze świateł, pięknych kostiumów, radosnej muzyce oraz humorystycznym dialogom znaleźli się w krainie czarów i magii.
Po obejrzeniu przedstawienia w dobrych nastrojach, radośni i pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola.

ALBUM