Przedszkolaki witają wiosnę.

"Ku- ku ,ku -ku ,precz zimo zła, już bociek leci cieszą się dzieci. Wiosna, wiosna , idzie przez świat'.

21 marca 2018 r. w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny  w naszym  przedszkolu było zielono i wesoło. Po wysłuchaniu krótkiej historii  o obchodach pierwszego dnia wiosny przedszkolaki wyruszyły w korowodzie z Marzanną - zimową panną, zrobioną przez grupę najmłodszą. Szliśmy  ze śpiewem na ustach. Po spaleniu Marzanny i powrocie do przedszkola powitaliśmy panią Wiosnę wierszykami, które same ułożyły dzieci. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Wszystkie dzieci zostały obdarowane wiosennymi medalami i każda z grup stworzyła własny plakat o wiośnie. Dzień ten był bardzo udany i  bardzo wiosenny!

ALBUM