Dzień dokarmiania zwierzyny leśnej

Za oknami zima w pełni, to trudny okres dla dzikich zwierząt.

Gruba warstwa śniegu i lód utrudniają zwierzętom dostęp do naturalnego pokarmu i wody. Dlatego grupa starsza 14 lutego 2018r. tropiła zwyczaje zwierząt i zastanawiała się jak można im pomóc w okresie zimowym. Doszliśmy do wniosku, że właściwe dokarmianie zwierząt leśnych to prawdziwa sztuka, wymaga ona wiedzy i doświadczenia, które posiadają leśnicy i przedstawiciele koła łowieckiego. My natomiast z powodzeniem możemy dokarmiać ptaki, które zaglądają do naszego przedszkolnego karmnika. I tak też robimy od początku zimy.
                                                                                                                                                                                                                     Anna Gałka

ALBUM