Spotkanie z fotografem przyrody w przedszkolu

Dnia 9 lutego 2018r. w Przedszkolu w Krynkach gościliśmy fotografów przyrody, Panią Lubow Szlihtę oraz Pana Mariusza Mazewskiego z grupy fotograficznej „Migawki” z Legionowa.

Pan Mariusz opowiedział dzieciom o swojej przyrodniczej pasji, zaprezentował również profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz wykonane przez siebie zdjęcia przyrodnicze. Najwięcej emocji wzbudziły przyniesione przez przyrodników poroża oraz „czapka niewidka”, czyli kamuflujący fotografa namiot. To był dzień pełen fotograficznych wrażeń. Serdecznie dziękujemy fotografom za odwiedzenie naszego przedszkola i zapraszamy częściej.
                                                                                                                                                                                                                       Anna Gałka

ALBUM