Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada 2017 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada).

Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w sali zerowiaków, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci z  grupy  zerówkowej zaprezentowały  krótki program artystyczny przeplatany prezentacjami multimedialnymi. N a zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy nasz Hymn .Każda grupa wykonała też na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na galowo.  Po uroczystej części artystycznej wszyscy wyszliśmy przed przedszkole i zawiesiliśmy na naszym budynku flagę Polski.

ALBUM