Spotkanie z policjantem

12 lutego 2020r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Krynkach.

Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Panowie policjanci, w formie praktycznej, przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.  Następnie wytłumaczyli jak należy dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. 112 numer alarmowy- teraz już nikt nie zapomni tego numer, bo przedszkolaki poznały „szyfr” by zapamiętać ten numer. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Największą atrakcją było testowanie akcesoriów policyjnych. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panom policjantom pamiątkową laurkę, a same dostały odblaski bezpieczeństwa.

To było bardzo fajne spotkanie.

ALBUM