Wioska Św. Mikołaja

Czy istnieje dziecko, które nie chciałoby poznać Mikołaja? Raczej nie! 22 listopada 2018 roku dzieci z naszego przedszkola miały okazję spędzić czas ze Świętym.

Aby odwiedzić Św. Mikołaja wybraliśmy się do „Majątku Howieny” w Pomigaczach, gdzie można było zobaczyć jak pracują Elfy oraz poczuć magię nadchodzących świąt! Majątek Howieny przemienił się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja, gdzie mogliśmy wziąć udział w warsztatach z Elfami, spędzić czas z Mikołajem, zobaczyć jak mieszka. W ten przedświąteczny czas Elfy przywitały nas iście świąteczną ucztą! Dzieci mogły spróbować ciepłej herbatki oraz zjeść pyszne pierniki. Wraz z pomocnikami Mikołaja dzieci pisały listy z prośbą o wymarzony prezent, które potem mogły wysłać na prawdziwej poczcie Św. Mikołaja. Ogromną atrakcją było również zwiedzanie mini ZOO, w którym mogliśmy zobaczyć m.in. małpy, kangury, papugi, lamy, osiołki.

E. Skrouba

K. Hajdukiewicz