AKADEMIA 3 MAJA

3 maja w GOK-u w Krynkach uczniowie klasy VI SP, Emilka Gudalewska z klasy III gimnazjum i pan Dariusz Nowak przedstawili dla społeczności Krynek akademię z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Uczniowie mieli okazję popisania się swoimi zdolnościami recytatorskimi, muzycznymi i aktorskimi. Apel wzbudził uczucia patriotyczne wśród słuchaczy. Przenosząc nas w minione czasy nasi aktorzy przypomnieli karty historii po to, aby czerpać z nich siłę, mądrość i wiarę.

Akademia została przygotowana pod kierunkiem nauczycieli: pani Joanny Chrzanowskiej, pani Agnieszki Kwasiborskiej i pana Pawła Gałka.

            Specjalne podziękowania kierujemy dla pani dyrektor GOK-u, pani Eli Czeremcha za cenne uwagi i poświęcony nam czas.

Joanna Chrzanowska

ALBUM