Dzień Nauczyciela

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Już od rana atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia. Po lekcjach odbył się apel.

Na uroczystość przybyli nauczyciele, nauczyciele emeryci, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie  klasy trzeciej, wspaniale przygotowani przez swoją wychowawczynię Barbarę Nowik oraz uczniowie klasy trzeciej gimnazjum wspierani przez panią Ewę Kopeć. Artyści pięknie wyśpiewali i wyrecytowali słowa podziękowania i uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Brawami nagrodzono występy wokalne. Uczniowie złożyli nauczycielom życzenia, podziękowali za trud podejmowanej na co dzień pracy, życzyli aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Wręczyli piękne prezenciki.

W dowód uznania, jak co roku Pani Dyrektor Anna Tomulewicz i pani burmistrz Jolanta Gudalewska nagrodziły kilku nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczne oraz zaangażowanie w życie szkoły.

ALBUM