Pożegnanie klasy III Gimnazjum

Koniec roku szkolnego to też czas pożegnań. W imieniu klasy III Gimnazjum, Kasia Zalecka złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wsparcie, życzliwość i czas poświęcony przez te dziewięć lat nauki. Szczególne podziękowania kierowała w stronę wychowawczyni, pani Bogusi Tryzna za zrozumienie i opiekę, wytrwałość i cierpliwość okazywaną im każdego dnia. Jakub Tomulewicz jako przedstawiciel klasy II Gimnazjum pożegnał starszych kolegów i koleżanki. Podziękował im za wspólnie spędzany czas, dzielenie się doświadczeniami. Prosił, aby mile wspominali chwile spędzone w szkolnych murach i nas odwiedzali. Życzył im sukcesów i osiągnięcia wszystkichzamierzonych celów. Do tych życzeń dołączamy się też my, cała brać szkolna.

KOCHANI ABSOLWENCI: