Aktualności szkolne

Ważna Informacja

Utworzono: czwartek, 26 marzec 2020 07:51
Poprawiono: niedziela, 05 kwiecień 2020 17:41
Barbara Turycz
Odsłony: 325

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie

w związku z wejściem w życie Rozporządzenia MEN dotyczącego nauczaniu na odległość uprzejmie informuję, że zajęcia w naszej szkole (w klasach III-VIII), będą prowadzone za pośrednictwem e-learningowej platformy edukacyjnej:  Google Classroom, przy wykorzystaniu również innych narzędzi interaktywnych (w tym zasobów domeny e-podręczniki.pl).

 

Uczniowie w najbliższym czasie na adres mailowy (rodzica lub ucznia podany w dzienniku) otrzymają zaproszenie do zajęć na odległość z różnych przedmiotów. Dlatego bardzo prosimy o sprawdzanie skrzynek pocztowych.

Z racji na bardzo krótki czas, w którym musieliśmy wdrożyć nowe rozwiązania, prosimy Państwa o wyrozumiałość – zapewne nie wszystko od pierwszego momentu będzie funkcjonowało idealnie i my - Nauczyciele i Uczniowie, musimy nauczyć się obsługi nowych narzędzi, mogą pojawić się zwłaszcza na początku „zakłócenia na łączach”, ale postaramy się jak najszybciej je przezwyciężyć.

Głównym miejscem dokumentacji nauczania pozostanie strona internetowa szkoły. Zajęcia z poszczególnych przedmiotów  będą realizowane według ustalonych z uczniami dziennych planów lekcji. Udział w zajęciach jest obowiązkowy.

Uczniowie będą oceniani za prace wykonane zdalnie – w tym m.in.: testy, prace pisemne, projekty, możliwe są też odpowiedzi ustne przy ewentualnym zastosowaniu komunikatorów audio-wideo itp.

Rodzice Przedszkolaków mogą się kontaktować z nauczycielami drogą telefoniczną lub za pomocą poczty elektronicznej.

Drodzy Rodzice, pamiętajcie, że my – Nauczyciele nauczamy zdalnie nie z przyjemności, ale z konieczności!

Pozostając z nadzieją na szybkie zobaczenie się w murach szkoły, łączymy życzenia zdrowia.

Rada Pedagogiczna ZSS w Krynkach