Aktualności szkolne
Robotyka
- Szczegóły
- Utworzono: czwartek, 17 styczeń 2019 11:28
- Poprawiono: czwartek, 17 styczeń 2019 11:40
- Barbara Turycz
- Odsłony: 1227
Robotyka na feriach w ZSS w Krynkach
Grupa I
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Maciej Zawalich |
21 styczeń: 17.00-20.00 23 styczeń: 17.00-20.00 26 styczeń: 17.00-20.00 29 styczeń: 17.00-20.00 1 luty: 17.00-20.00 |
2. |
Łukasz Griń |
|
3. |
Igor Terechowicz |
|
4. |
Jakub Skrouba |
|
5. |
Joanna Jackiewicz |
Grupa II
Lp. |
Robotyka |
termin dla całek grupy |
1. |
Anna Stupak |
21 styczeń: 11.00-14.00 23 styczeń: 11.00-14.00 26 styczeń: 11.00-14.00 29 styczeń: 11.00-14.00 1 luty: 11.00-14.00 |
2. |
Wanesa Wojszel |
|
3. |
Sebastian Mandrosz |
|
4. |
Patryk Wasilewski |
|
5. |
Kamila Jatkowska |
Grupa III
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Ernest Małaszewski |
21 styczeń: 14.00-17.00 24 styczeń: 8.00-11.00 28 styczeń: 17.00-20.00 30 styczeń: 17.00-20.00 2 luty: 17.00-20.00 |
2. |
Igor Jackiewicz |
|
3. |
Kacper Bieszczad |
|
4. |
Jan Stupak |
|
5. |
Mateusz Rafalczuk |
Grupa IV
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Stefan Maliszewski |
23 styczeń: 14.00-17.00 24 styczeń: 11.00-14.00 26 styczeń: 8.00-11.00 30 styczeń: 8.00-11.00 1 luty: 14.00-17.00 |
2. |
Michał Karpowicz |
|
3. |
Adam Jankowski |
|
4. |
Laura Kukisz |
|
5. |
Emilia Dondziło |
Grupa V
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Patryk Terechowicz |
22 styczeń: 8.00-11.00 24 styczeń: 14.00-17.00 28 styczeń: 8.00-11.00 31 styczeń: 11.00-14.00 2 luty: 14.00-17.00 |
2. |
Tomasz Sipko |
|
3. |
Oskar Miron |
|
4. |
Mikołaj Carewicz |
|
5. |
Karol Kundzicz |
Grupa VI
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Barbara Bułatewicz |
22 styczeń: 11.00-14.00 25 styczeń: 8.00-11.00 28 styczeń: 11.00-14.00 31 styczeń: 8.00-11.00 |
2. |
Patrycja Janowicz |
|
3. |
Aleksandra Jackiewicz |
|
4. |
Michał Nosewicz |
|
5. |
Jakub Piechowski |
Grupa VII
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Mariusz Bułatewicz |
23 styczeń: 8.00-11.00 25 styczeń: 11.00-14.00 29 styczeń: 8.00-11.00 30 styczeń: 14.00-17.00 1 luty: 8.00-11.00 |
2. |
Piotr Taudul |
|
3. |
Cyprian Kisiel |
|
4. |
Artur Kopciński |
|
5. |
Michał Oleksza |
Grupa VIII
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Aleksandra Sołoniewicz |
22 styczeń: 14.00-17.00 25 styczeń: 14.00-17.00 28 styczeń: 14.00-17.00 31 styczeń: 14.00-17.00 2 luty: 11.00-14.00 |
2. |
Cezary Taudul |
|
3. |
Jakub Jakóbczak |
|
4. |
Amelia Wojszel |
|
5. |
Agnieszka Palacz |
Grupa IX
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Zuzanna Godlewska |
21 styczeń: 8.00-11.00 29 styczeń: 14.00-17.00 26 styczeń: 14.00-17.00 30 styczeń: 11.00-14.00 2 luty: 8.00-11.00
|
2. |
Wiktoria Grzybek |
|
3. |
Wiktoria Janowicz |
|
4. |
Aleksandra Oleksza |
|
5. |
Amelia Kukisz |
Grupa X
Lp. |
Robotyka |
terminy dla całej grupy |
1. |
Kacper Ignatowicz |
22 styczeń: 17.00-20.00 24 styczeń: 17.00-20.00 25 styczeń: 17.00-20.00 31 styczeń: 17.00-20.00 |
2. |
Bernard Tryzna |
|
3. |
Kacper Jurczenia |
|
4. |
Kamil Leszczyński |
|
5. |
Paweł Wojno |